UA Наша перша веб-книга – Маленька книга про сортування – тепер доступна безкоштовно! Її основна ідея – це захоплююче ілюстроване керівництво, яке також надає корисну практичну інформацію. Створено для тих, хто тільки починає займатися сортуванням відходів (якими мають бути перші кроки), а також для тих, хто вже достатньо досвідчений, але вважає, що все ще може покращити свій скіл у цьому напрямку. Оскільки методи сортування відходів дуже відрізняються в різних країнах, містах і іноді навіть у районах, ми зосередили увагу на різні матеріали, з яких виготовляється основна частина паковання, скільки разів вони можуть бути перероблені, скільки енергії може заощадити і багато іншого.

Від імені усієї команди Aware Animals бажаємо вам приємного читання!

Усі авторські права на цю електронну книгу зберігаються за автором і творцем коміксів © Aware Animals – Мірою Петровою.

Зверніть увагу, що цей файл та/або його друкована версія призначені лише для особистого користування! Будь-який продаж файлів та/або комерційне використання файлу/друкованої версії НЕ допускається!

Якщо ви публікуєте цю електронну книгу в соціальних мережах, будь ласка, включіть в опис повну інформацію  бренду Aware Animals та посилання на наші профілі в соціальних мережах. НЕ редагуйте оригінальний текст та зображення!